کوله پشتی مخصوص کودکان شیائومی؛ زیبا و جمع و جور

کوله پشتی مخصوص کودکان شیائومی؛ زیبا و جمع و جور

گاهی اوقات بچه ها برای رفتن به مدرسه و یا مهد کودک نیاز به انگیزه  اضافی دارند. آیا می خواهید بدانید این کار را چگونه انجام دهید؟ در این مواقع لوازم تحریر یا کوله پشتی جدید جواب می دهد. ما می خواهیم  یک کوله پشتی زیبا را به شما معرفی کنیم. چندی پیش شیائومی خط تولید کوله پشتی های خود را با اضافه کردن یک کوله پشتی مخصوص به کودکان توسعه داد و شما می توانید این کوله پشتی را در پلتفرم کراودفاندیگ شیائومی پیدا کنید.

این بسیار راحت طراحی شده است و برای کودکان شما جذاب خواهد بود، همچنین برای تمیز کردن  این کوله پشتی نیازی به تکان دادن آن ندارید چون این کوله پشتی به صورت ۱۸۰ درجه  باز می شود و به راحتی می توان آن را تمیز کرد. بسیار نامطلوب است که شخصی کوله پشتی با وزن بیش از ۱۰ % بدن خود را حمل کند و خصوصا برای بچه های سطح ابتدایی بسیار مضر است. این کار می تواند فشار و صدمات جبران ناپذیری بر ستون فقرات بچه ها وارد کند.

وزن این کوله پشتی ۳۸۰ گرم می باشد که وزنی بسیار کم در حدود وزن یک بطری آب را داراست و ابعاد کوله پشتی  ۲۲۰ * ۲۰۸ * ۱۶۰ میلی متر میباشد. این کوله طوری طراحی شده  که در تاریکی قسمتهایی از آن میدرخشد و این باعث می شود کودک شما از فاصله دور برای رانندگان مشخص و قابل دید باشد. در ادامه  عکس های مربوط به این کوله پشتی را مشاهد می کنید.

 

درباره نویسنده