شیائومی پاور بانک می ۲i را در هند عرضه کرد

شیائومی پاور بانک می ۲i را در هند عرضه کرد

شیائومی پاور بانک می ۲i را در هند عرضه کرد

شیائومی هند اخیرا در توئیتر اشاره هایی برای عرضه محصول جدید داشت که همه منتظر بودند ببیند این محصول از چه گروهی از خانواده شیائومی می باشد، اکنون این محصول عرضه شده است و رازی که شیائومی به آن اشاره کرده بود یک پاور بانک ساخت هند است که به اسم پاور بانک می ۲iیی برخوردارند.

این مطلب را از دست ندهید: شیائومی چند راهی برق هوشمند با قیمت ۹۹ یوان عرضه کرد

پاور بانک می ۲i با قیمت ۷۹۹ روپیه برای ورژن ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت و قیمت ۱۴۹۹ روپیه ای برای ورژن ۲۰۰۰۰ عرضه شده است.

حرف i در آخر اسم  مدل این پاور بانکها اشاره به تولید شدن  این محصول در کشور هند و عرضه در آن دارد.

مشخصات ورژن ۱۰۰۰۰ پاور بانک می ۲i

ورژن ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت  پاور بانک می ۲i با بدنه آلومینیومی آندسازی شده ، ضخامت ۱۴٫۲ میلی متری و نرخ تبدیل ۸۵ درصد عرضه می شود و این بدان معناست که ظرفیت واقعی این دستگاه ۶۵۰۰ میلی آمپر ساعت می باشد. همچنین این پاور بانک از خروجی یو اس بی دوگانه بهره می برد. وزن این پاور بانک ۲۴۰ گرم است.

مشخصات ورژن ۲۰۰۰۰ پاور بانک می ۲i

ورژن ۲۰۰۰۰ این پاور بانک با بدنه پلی کربنات و دو خروجی یو اس بی عرضه می شود که هر پورت خروجی ولتاژی برابر ۵٫۱ ولت و شدت جریان ۳٫۶ آمپری تولید می کند و همچنین از شارژ همزمان دو دستگاه بهره می برد.  همچنین ورژن ۲۰۰۰۰ از شارژ سریع  نسخه ۳ بهره  میبرد که این ویژگی تنها برای شارژ یک  دیوایس قابل دسترس است.

با دوبار فشار دادن دکمه پاور می توان حالت شارژ آهسته را فعال کرد که مناسب برای شارژ دستگاههایی مثل هدست بلوتوثها و گجتهای سلامتی می باشد. وزن پاوربانک می ۲i ورژن ۲۰۰۰۰، ۳۵۸ گرم است و دارای نرخ تبدیل ۹۳ درصدی می باشد.

بر اساس گفته ی شیائومی ورژن ۲۰۰۰۰ این پاور بانک توانایی ۷٫۱ بار شارژ آیفون ۷ اپل و ۲٫۵ بار آیپد مینی ۴ را دارد در حالی که ورژن ۱۰۰۰۰ آیفون ۷ را ۳٫۵ بار و آیپد مینی ۴ را ۱٫۳ بار شارژ می کند و همچنین قادر است ۲٫۲ بار گوشی می A1 را شارژ کند.

شیائومی گقته است که این پاور بانک از ۹ مرحله کنترل کیفیت سختگیرانه همراه با سه سطح بازرسی فرایند در هر مرحله عبور کرده است.

بنابه گفته مانو کومار جین – مدیر شیائومی هند- فروش پاور بانکهای شیائومی در هند ۴ برابر بیشتر از برند لنوو است.

شیائومی اخیرا سومین کارخانه تولید محصولات خود را در Noida احداث کرد.

هر دو ورژن پاور بانک می ۲i در عصر روز ۲۳ ام نوامبر در سایت آمازون، Mi.com ،فروشگاه می استور و فروشگاه Flipkart عرضه می شوند و پس از فروش اولیه در ماه نوامبر از اول دسامبر این دو محصول از سایر فروشگاهها و توزیع کننده های عمده نیز برای خرید در دسترس خواهد بود.

درباره نویسنده