شیائومی می ۷ و می ۷ پلاس به صورت همزمان عرضه می شوند

شیائومی می ۷ و می ۷ پلاس به صورت همزمان عرضه می شوند

هفته پیش کوالکام از پردازنده اسنپداراگون ۸۴۵ خود  رونمایی کرد. بدون شک گوشیهای پرچمدار ۲۰۱۸ از اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده خواهند کرد. انتظار می رود گوشی شیائومی می ۷ به عنوان اولین پرچمدار از اسنپدارگون ۸۴۵ بهره ببرد. اطلاعات تازه ای منتشر شده که  گوشی می ۷ در دو اندازه بزرگ و کوچک عرضه خواهند شد و شیائومی قصد دارد تا دو مدل را به صورت همزمان عرضه کند.


 

امسال شیائومی گوشی پرچمدار می ۶ را  با صفحه نمایش ۵٫۱۵ اینچی عرضه کرد. پس از عرضه  می ۶ شایعه ای در محافل خبری پیچید که شیائومی قصد دارد تا گوشی می ۶ پلاس را عرضه کند. اما به دلیل کمبود چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ این امر محقق نشد. به هر حال شرکت چینی قصد دارد تا سال آیند گوشی می ۷ و می ۷ پلاس را به طور همزمان عرضه کند.

تگ ها: شیائومی شی

گوشی می ۷ با صفحه نمایش ۵٫۶۵ اینچی و می ۷ پلاس با صفحه نمایش ۶٫۰۱ اینچی عرضه  خواهد شد. بر اساس شایعات  این  دو گوشی از نسبت ابعاد ۱۸:۹  پشتیبانی خواهند کرد. احتمالا گوشی می ۷ از باتری با ظرفیت ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعت بهره خواهد برد و بردار بزرگتر از باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری استفاده خواهد کرد.

هر دو گوشی از طراحی خوش ساخت و با استفاده از فلز و شیشه ساخته شده اند. هر دو گوشی به احتمال زیاد از اسنپدراگون ۸۴۵ و ۶ گیگابایت رم استفاده می کنند. دوربین  این دوگوشی مجهز به سنسورهای دوگانه ساخت سونی مدل IMX380 و IMX350 هستند.

با توجه به تجربه قبلی شیائومی در می ۶ انتظار می رود شیائومی مقدار قابل توجهی از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ تهیه کرده و در ارائه همزمان می ۷ و می ۷ پلاس مشکلی نداشته  باشد. در مارس سال بعداحتمالا قیمت  می ۷ برابر با ۲۶۹۹ یوان (تقریبا ۴۰۸ دلار) و قیمت می ۷ پلاس ۲۹۹۹ یوان( تقریبا ۴۵۳ دلار) باشد.

به نظر شما آیا شیائومی می ۷ را در دو نسخه عرضه خواهد کرد؟ نظر شما در مورد خصوصیاتی که در شایعات مطرح شده و آنچه شیائومی در واقعیت عرضه خواهد کرد چیست؟

درباره نویسنده