سشوار SMATE شیائومی

سشوار SMATE شیائومی

به نظر می رسد که شیائومی برای ما همه وسایلی که در زندگی روزمره مان احتیاج داریم مانند کمربندهای ماساژور، شانه های قابل حمل ماساژ مو و غیره را فراهم کرده است. اکنون طرفداران واقعی MI یک دلیل دیگر برای لذت بردن از این برند دارند: شیائومی سشوار SMATE را در پلت فرم کراودفاندینگش رونمایی کرده است.

سشوار SMATE دستگاهی است که از موهای شما با قیمتی مقرون به صرفه مراقبت می کند. طراحی مینیمالیستی آن توسط تیم طراحان ژاپنی صورت گرفته است و ساخت تاشو آن حمل کردنش را آسان می کند.

سشوار SMATE شیائومی

از لحاظ عملکرد، قدرت این سشوار می تواند به ۱۶۰۰ وات برسد، سرعت جریان هوا ۱۵ متر بر ثانیه است که خشک شدن سریع مو را فراهم می کند. طبق گفته سازنده، موهای کوتاه حدود ۱ تا ۲ دقیقه، موهای متوسط حدود ۳ دقیقه و موهای بلند حدود ۵ دقیقه طول می کشد تا توسط این سشوار خشک شوند.

یک موتور DC ثبت شده در داخل دستگاه قرار دارد. این سشوار دو حالت باد را پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید با یک کلید سوئیچ باد گرم یا سرد را تنظیم کنید. علاوه بر این، سشوار می تواند آنیون نرم را با غلظت ۱۶ میلیون/سانتی متر مکعب تولید کند؛ که این آنیون ها می توانند مو را از آسیب محافظت کرده و الکتریسیته را کاهش دهند .

سشوار SMATE شیائومی

 

منبع: xiaomi-mi.com

مترجم: آدرین

درباره نویسنده