تلویزیون Mi 4 برنده جایزه “بهترین تلویزیون هوشمند ۲۰۱۷” شد

تلویزیون Mi 4 برنده جایزه “بهترین تلویزیون هوشمند ۲۰۱۷” شد

به تازگی، تلویزیون Mi ۴ به دلیل استحکام زیاد محصول خود در انتخاب سالانه “Top Shopping Guide” فناوری بازار “Top Fashion 2017” به نام “Best Smart TV” از بهترین محصولات فن آوری خانگی نام گذاری شد. این نشان می دهد که Mi TV نوآوری هوشمندی است که توسط صنعت به رسمیت شناخته شده است.

 به تازگی، تلویزیون Mi  ۴ به دلیل استحکام زیاد محصول خود در انتخاب سالانه “Top Shopping Guide” فناوری بازار “Top Fashion 2017” به نام “Best Smart TV” از بهترین محصولات فن آوری خانگی نام گذاری شد. این نشان می دهد که Mi TV نوآوری هوشمندی است که توسط صنعت به رسمیت شناخته شده است. شیائومی، تلویزیون پرچمدار سالانه Mi TV 4، که به عنوان “تاریخچه زیباترین Mi TV” در پکن شناخته می شود را رونمایی کرد که برای اولین بار در CES 2017 نمایش داده شد.
شایان ذکر است که تلویزیون MI دارای ویژگی های زیادی است و سه مزیت عمده آن باریک ترین تلویزیون بودن، سیستم هوش مصنوعی PatchWall و سیستم صوتی پانورامیک Dolby است.
 تلویزیون Mi 4 دارای یک بدنه فوق العاده نازک ۴٫۹ میلیمتری براق فلزی است که ۲۹٪ نازک تر از آیفون ۷ ، با صفحه نمایشی بی حاشیه است که آن را بسیار زیبا و چشم نواز می کند. رزولوشن صفحه نمایش ۴K با دیدی خیره کننده و ویژگی های جالب بسیاری مانند سایر تلویزیون های Mi، که شامل یک برد عملکردی تلویزیون کامل مجهز به ۱۰ اسپیکر ساندبار، اسپیکرهای فراگیر عقبی بی سیم، ساب ووفر سنگین می باشد. همچنین شامل سیستم ۵٫۱٫۲ Dolby panorama home theater است که اجازه می دهد صدا ظاهر و به طور دقیق در هر نقطه از فضای ۳D حرکت کند و صدای غنی، واقعی و نفس گیر تولید کند. این تلویزیون دارای یک نرم افزار PatchWall است که یک سیستم هوش مصنوعی خودآموز عمیق است و به طور مستقیم بر مبنای سیستم عامل تلویزیون ساخته شده است.
در حقیقت، Mi TV 4 از زمان عرضه آن، توسط صنعت و کاربران به طور گسترده ای مورد تقدیر قرار گرفته است. این اولین بار نیست که Mi TV 4 برنده جایزه شده است. علاوه بر این برنده جایزه “German Red Dot”  تحت عنوان “International Industrial Design Oscars ” جایزه محصول نوآورانه ۲۰۱۷ شد. در همان زمان، برنده انواع زیادی از جوایز از جمله ” ۲۰۱۷ users favorite TV brand” با شهرت زیاد در میان کاربران، شد.
منبع: c.mi.com
 مترجم: آدرین

درباره نویسنده